Серіал Близькі на ТНТ дивитися безкоштовно онлайн (2018-2019)

Нову кримінальну комедію Близькі 2 сезон від телеканалу ТНТ можна вважати ще однією спробою телевізіонщніков "в'їхати" в жанр кримінальній комедії. З боку навіть може здатися, що це - їхня спроба переосмислити гучний своєї популярності "Фізрук" свого ж виробництва. Однак, якщо вникнути глибше, то можна дізнатися, що серіал був анонсований набагато раніше того ж фізрук з Нагієвим, як мінімум в 2013 році. А може - і ще раніше. І так, що нам варто дізнатися перед тим як дивитися Близькі онлайн? В основі сюжету - історія життя впливового і небезпечного кримінального авторитета на прізвисько Папа. Його поважають, його боятися, про нього ходять страшні розповіді. Підтримувати такий імідж дуже важливо - щоб ніхто навіть і не посмів подумати, що Папа здає позиції або стає занадто гуманним у відносини своїх ворогів, та й друзів теж. А з іншого боку у нього є дружина, діти, просте щастя сімейного дозвілля. І ось саме це стає для нього найважливішим, і саме це доведеться берегти більше ніж все інше. Однак, справа в тому що минуле відпускає важко. А то і не відпускає зовсім. І потрібно буде боротися з тяжкими обставинами заради блага своїх близьких.

Близькі 2 сезон на ТНТ - це серіал, над яким попрацювала професійна команда майстрів. Головна роль дісталася акторові, що не потрібного в зайвій уявлення - Папу грає Володимир Вдовиченков. Народ знає його за такими картинами, як, в першу чергу, "Бумер" і "Бумер 2", а також "Бригада", "Марш турецького" і багатьох інших. Але, на нашу думку, така важлива, ключова роль - у нього вперше. А режисером серіалу виступає теж уже визнаний метр російського кіно Петро Буслов. Популярність йому приніс фільм, колишній його дипломною роботою - Бумер. Далі послідували: Бумер фільм другий, Наша Раша, Висоцький. З телеканалом ТНТ він вже працював в проекті "Студія 17", в жанрі ситуаційної комедії.

Авторами наголошується, що серіал Близькі від ТНТ знімався як високоякісний і високобюджетний. А це значить, що ми можемо насолодитися якісною операторською роботою, спецефектами і просто красивою картинкою.

Site friends:
Search:
Pages: [a] [b] [c] [d] [e] [f] [g] [h] [i] [j] [k] [l] [m] [n] [o] [p] [q] [r] [s] [t] [u] [v] [w] [x] [y] [z] [1] [2] [3] [4] [5]
[20](1) [24](1)

  1. 2011.kivix.if.ua
    Sayt Kіvі-Іks versіia 2011 r0ku.