Серіал Близькі на ТНТ дивитися безкоштовно онлайн (2018-2019)

Нову кримінальну комедію Близькі 2 сезон від телеканалу ТНТ можна вважати ще однією спробою телевізіонщніков "в'їхати" в жанр кримінальній комедії. З боку навіть може здатися, що це - їхня спроба переосмислити гучний своєї популярності "Фізрук" свого ж виробництва. Однак, якщо вникнути глибше, то можна дізнатися, що серіал був анонсований набагато раніше того ж фізрук з Нагієвим, як мінімум в 2013 році. А може - і ще раніше. І так, що нам варто дізнатися перед тим як дивитися Близькі онлайн? В основі сюжету - історія життя впливового і небезпечного кримінального авторитета на прізвисько Папа. Його поважають, його боятися, про нього ходять страшні розповіді. Підтримувати такий імідж дуже важливо - щоб ніхто навіть і не посмів подумати, що Папа здає позиції або стає занадто гуманним у відносини своїх ворогів, та й друзів теж. А з іншого боку у нього є дружина, діти, просте щастя сімейного дозвілля. І ось саме це стає для нього найважливішим, і саме це доведеться берегти більше ніж все інше. Однак, справа в тому що минуле відпускає важко. А то і не відпускає зовсім. І потрібно буде боротися з тяжкими обставинами заради блага своїх близьких.

Близькі 2 сезон на ТНТ - це серіал, над яким попрацювала професійна команда майстрів. Головна роль дісталася акторові, що не потрібного в зайвій уявлення - Папу грає Володимир Вдовиченков. Народ знає його за такими картинами, як, в першу чергу, "Бумер" і "Бумер 2", а також "Бригада", "Марш турецького" і багатьох інших. Але, на нашу думку, така важлива, ключова роль - у нього вперше. А режисером серіалу виступає теж уже визнаний метр російського кіно Петро Буслов. Популярність йому приніс фільм, колишній його дипломною роботою - Бумер. Далі послідували: Бумер фільм другий, Наша Раша, Висоцький. З телеканалом ТНТ він вже працював в проекті "Студія 17", в жанрі ситуаційної комедії.

Авторами наголошується, що серіал Близькі від ТНТ знімався як високоякісний і високобюджетний. А це значить, що ми можемо насолодитися якісною операторською роботою, спецефектами і просто красивою картинкою.

Site friends:
Search:
Pages: [a] [b] [c] [d] [e] [f] [g] [h] [i] [j] [k] [l] [m] [n] [o] [p] [q] [r] [s] [t] [u] [v] [w] [x] [y] [z] [1] [2] [3] [4] [5]
[ka](7) [kc](1) [ke](1) [ki](1) [kl](1) [ko](3) [kp](1) [kr](7) [ku](1) [kw](1)

 1. kapitaldon.com
  Esli vi ishchete i306ragheniia, t0lk0 ne3nayu k0t0r0e (u menia lichn0 tak0e 6ivaet 0chen chast0), t0hda vi p0pali na nughniy vam sayt!

 2. kaysonak.ru
  6esplatn0e ra3meshchenie statey 0 reklame.

 3. kadri.su
  06єktivna іnf0rmacіia pr0 rin0k k0mercіyn0ї nerukh0m0stі.

 4. karapuz.kr.ua
  Nash p0rtal «Karapu3» s03dan dlia r0diteley, dlia 6eremennikh, dlia tekh kt0 planiruet 6eremenn0st.

 5. kazmedia.su
  Sayt lyu6iteley avt0m06iley, m0t0cikl0v, m0ped0v.

 6. kazarina.info
  0desskiy Kh0r0dsk0y P0rtal - 06iavleniia, p0h0da, n0v0sti, nedvighim0st, avt0, predpriiatiia, ra60ta, vakansii, p0kupka, pr0dagha, maha3ini i 0tdikh.

 7. kampanyamizvar.com
  Ahentstv0 Alfa-hrupp - 0 kadr0vikh ahentstvakh.